Loading...
قهوه ساز بیشل مدل BL-CM-۰۰۳

قهوه ساز بیشل مدل BL-CM-۰۰۳

قیمت : 120,000 115,000تومان

قهوه ساز بیشلBISHEL مدل BL-CM-003 با توان 600 وات در اندازه کوچک و جمع و جور با کاربرد آسان به شما امکان تهیه و نوشیدن قهوه ای خوش عطر و طعم را در کمترین زمان خواهد داد.

وضعیت: ناموجود به من اطلاع بده

قهوه ساز بیشلBISHEL مدل BL-CM-003 با توان 600 وات در اندازه کوچک و جمع و جور با کاربرد آسان به شما امکان تهیه و نوشیدن قهوه ای خوش عطر و طعم را در کمترین زمان خواهد داد. مخزن آب این قهوه ساز درون بدنه و با ظرفیت 0.6 لیتر می باشد و از طریق نشانگر آب تعبیه شده روی بدنه می توانید میزان آب موجود در مخزن آب را مشاهده کنید. درب قهوه ساز بصورت دستی باز و بسته می شود و مخزن آب و مخزن قهوه در قسمت بالای بدنه قرار گرفته اند. توجه داشته باشید هرگز از قهوه ساز بدون ریختن آب در مخزن آن استفاده نکنید و جهت عملکرد بهتر هنگام استفاده دستگاه را روی سطحی صاف و مسطح قرار دهید.
قهوه ساز 003 بیشل مجهز به صافی قهوه قابل جداسازی و از جنس پلاستیک بوده که درون محفظه نگهدارنده قهوه جای می گیرد که این قسمت بصورت چرخشی باز و بسته می شود. قوری شیشه ای این مجموعه گنجایشی برابر با 6 فنجان قهوه دارد و با طراحی درب دار مناسب برای سرو قهوه می باشد. روی بدنه دستگاه کلید روشن و خاموش چراغ دار قرار دارد که با روشن کردن آن قهوه ساز شروع به جوشانیدن آب می کند، بعد از جوش آمدن آب، آب موجود در مخزن بر روی قهوه درون فیلتر ریخته می شود و سپس قهوه آماده شده درون قوری ریخته می شود و آماده سرو می باشد. یک قاشق پیمانه برای اندازه گیری میزان قهوه همراه با دستگاه ارئه شده است.

برای اولین بار در ایران همراه با حمل رایگان

مشخصات:

توان ۶۰۰ وات

ظرفیت ۰,۶ لیتر

قوری شیشه ای

صافی پلاستیکی

نشانگر میزان آب

رنگ بدنه مشکی

دارای چراغ نمایشگر

دارای سیستم دم آور

دارای فیلتر پلاستیکی قابل شستشو

به همراه ضمانت پارس بیشل آرین

ارسال رایگان :
گارانتی :